یوزپلنگ سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه

یوزپلنگ: سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه موشک بالستیک پایگاه هوایی بین الملل

گت بلاگز بین‌الملل گفتگوی مکرون و پوتین در مورد اوضاع سوریه

رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد او روز دوشنبه در گفتگو با ولادیمیر پوتین همتای روس خود اوضاع سوریه را بررسی خواهد کرد.

گفتگوی مکرون و پوتین در مورد اوضاع سوریه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، خبرگزاری رویترز در خبری فوری به نقل از امانوئل مکرون ، مدیر جمهور فرانسه اعلام کرد او روز دوشنبه در گفتگو با ولادیمیر پوتین همتای روس خود اوضاع سوریه را بررسی خواهد کرد.
رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد گروه هفت باید حضور فعال تری در پرسشها مربوط به سوریه داشته باشد. در کنفرانس گروه هفت همچنین توافق کردیم از هم پیمانانمان در خاورمیانه بخواهیم به تامین منابع مالی گروههای تندرو در خاورمیانه آخر دهند.

عبارات مهم : توافق

وی افزود در کنفرانس گروه هفت در زمینه مبارزه با تروریسم توافق کردیم ، این مبارزه در ابعاد متفاوت خواهد بود و در صدر آنها اینترنت قرار دارد.
رئیس جمهور فرانسه افزود در کنفرانس گروه هفت راجع به پرونده سوریه تبادل نظر کردیم و توافق شد گروه هفت در تلاش ها جهت رسیدن به راه حل سیاسی بحران در این کشور همکاری داشته باشد.
امانوئل مکرون که در حاشیه نشست گروه هفت، درکنفرانسی خبری در شهر تاورمینای ایتالیا، سخن می گفت، افزود، کشورهایی که توافق به دست آمده در پرونده سوریه را گارانتی کرده اند باید منافع کشورهایی را که پیگیر اوضاع سوریه هستند مد نظر قرار دهند.
مکرون با بیان اینکه حمایت از کشورهای آفریقایی باید در برگیرنده کمک ها جهت رویارویی با فساد در این کشورها باشد، ضمن اشاره به تحولات لیبی گفت، گروه هفت توافق کردند از دولت فایز السراج در لیبی حمایت مطلوبی داشته باشند.
رئیس جمهور فرانسه در ادامه اظهار داشت، راه حل مقابله با مهاجران غیر قانونی در آفریقا تامین منابع مورد نیاز با نشانه قانع کردن جوانان این قاره به پرهیز از مهاجرت است.
امانوئل مکرون ادامه داد، شش کشور از هفت کشور حاضر در نشست گروه هفت از پایبندی به نتیجه های نشست آب و هوایی در پاریس سخن گفتند و ما به مدیر جمهور آمریکا توضیح دادیم که پایبندی به توافق آب و هوایی پاریس به سود آمریکاست.
وی ادامه داد، در نشست گروه هفت مبحث توسعه بین المللی مورد توجه قرار داده شد و در این زمینه بر ضرورت توسعه تجارت بر اساس قوانین شرکت تجارت جهانی تاکید شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: توافق | سوریه | فرانسه | رئیس جمهور | رئیس جمهور | بین الملل | فرانسه | روسیه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog