یوزپلنگ سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه

یوزپلنگ: سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه موشک بالستیک پایگاه هوایی بین الملل

گت بلاگز خوزستان با تحقیق نماینده اصلح را گزینش کنیم

نماینده ولی فقیه در خوزستان در خطبه های نماز جمعه امروز در این شهر بر انتخابات نماینده اصلح با انجام تحقیقات مورد نیاز تاکید کرد.

با تحقیق نماینده اصلح را گزینش کنیم

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان در خطبه های نمازجمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهرستان بیان داشت: مردم تحقیق کنند که کدامیک از نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اصلح است و توان حل معضلات اقتصادی، برطرف رکورد و بیکاری را دارد، به آن نامزد رای دهند.

عبارات مهم : اهواز
وی تصریح کرد: نامزدها خیرالموجودین هستند و ما وظیفه داریم از میان اینها اصلح را گزینش کنیم.

آیت الله موسوی جزایری راه حل همه معضلات و پرسشها اقتصادی کشور را آنگونه که رهبرمعظم انقلاب تبیین فرمودند تکیه بر اقتصاد مقاومتی است بیان کرد و اظهار داشت: چیزی که تاکنون حرف و شعار آن را (اقتصاد مقاومتی) زده ایم ولی آنطور که باید و شاید به صورت ریز به ریز به آن عمل نکرده ایم.

امام جمعه اهواز از همه مردم جهت شرکت حماسی در انتخابات 29اردیبهشت ماه جاری دعوت کرد و افزود: آنگونه که رهبری انقلاب و همه مسئولان و دلسوزان کشور مطرح کردند همه باید در انتخابات شرکت کنیم، حضور ما در این عرصه سیاسی اظهار قدرت و قدرت نمایی هست، حضور حماسی در انتخابات اقتدار کشور را اوج می برد و به کشور مصونیت می بخشد.

وی در ادامه سخنانش با گرامیداشت نیمه شعبان روز سربازان گمنام امام وقت (عج) گفت: کشور عزیزمان ایران اسلامی با تلاش جهادگونه سربازان گمنامش، به جزیره ثبات و آرامش تبدیل شده است است.

وی از تلاش ها و زحمات نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور که مفتخر به سربازی زیر بیرق امام زمان(عج) تقدیر کرد و بیان داشت هستند: این عزیزان با فداکاری و با اشراف اطلاعاتی بر تحرکات تروریست ها و شبکه های جاسوسی و منافقین کوردل و مزدور، امنیت را به کشور هدیه می دهند و این کار بسیار باارزشی است.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری با تبریک روز میلاد امام وقت (عج) و روز مستضعفان، ابراز امیدواری کرد با فرج امام عصر(عج) مستضعفان بر مستکبران عالم پیروز شوند.

خطیب نماز جمعه اهواز در بهش دیگری از سخنانش لغو قانون ظالمانه کاپیتولاسیون در 23اردیبهشت ما 1358که با نشانه مصونیت بخشیدن به مستشاران امریکایی ، در پیش از انقلاب اسلامی طراحی شده است بود را تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اذعان کرد: اعتراض امام راحل به این قانون ظالمانه، باعث تبعید آن حضرت به ترکیه و عراق شد ولی خوشبختانه چند ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این قانون ملغی شد.

موسوی جزایری همچنین در خطبه نخست نماز با ذکر روایات قطعی از پیامبر اسلام (ص) و جانشینان آن حضرت، که هرکس بمیرد و امام وقت خود را نشناسد به فوت جاهلیت و کفر مرده است خاطرنشان کرد: در روایات برادران اهل سنت نیز به بعضی از روایات اشاره می کنند که در کتب شیعه نیز نقل شده است و در آن به وجود مبارک امام وقت (عج) دلالت می کند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | قانون | اسلامی | انقلاب | انتخابات | آیت الله موسوی | نماینده ولی فقیه | انتخاب نماینده اصلح

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog