یوزپلنگ سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه

یوزپلنگ: سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه موشک بالستیک پایگاه هوایی بین الملل

گت بلاگز خوزستان فضای انتخابات باید آرام وبا تامین امنیت کامل باشد

رئیس دفترنظارت وبازرسی شورای نگهبان در خوزستان گفت:فضای انتخابات یک فضای آرام با تامین امنیت کامل جهت شهروندان به منظور همکاری حداکثری مردم صورت گیرد.

فضای انتخابات باید آرام وبا تامین امنیت کامل باشد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ حسن معماری ،رئیس دفترنظارت وبازرسی شورای نگهبان در خوزستان با اشاره به فرموده امام خمینی( رض) مبنی بر اینکه به کار بردن واژه مردم سالاری دینی تاکید کرد: بااهمیت ترین راه رسیدن به مقوله مردم سالاری دینی از طریق انتخابات است.

عبارات مهم : امنیت
حسن معماری اظهار داشت: شرکت در انتخابات شورا به استناد ماده 22 قانون اساسی و انتخابات ریاست جمهوری باید در یک فضای آرام با تامین امنیت کامل جهت شهروندان به منظور همکاری حداکثری مردم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: انتظار می رود مسابقه در گزینش شوراها و ریاست جمهوری بر اساس مسابقه صحیح و اخلاق مدار و ارزش های ساری و جاری جامعه باشد.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خوزستان با اشاره به فرموده امام خمینی( ره) مبنی بر اینکه به کار بردن واژه مردم سالاری دینی تاکید داشت: بااهمیت ترین راه رسیدن به مقوله مردم سالاری دینی از طریق انتخابات است.

معماری با اشاره به عملکرد مجریان انتخابات متذکر شد: مجریان انتخابات به استناد ماده 21 قانون انتخابات می توانند همه مدیران اجرایی با استفاده از امکانات مورد نیاز در انتخابات مکلف به یاری کند و در صورت استنکاف از همکاری در امر انتخابات مجازات شوند.

وی بیان کرد: ناظران انتخاباتی بر کل فعالیت ها و عملکرد مجریان انتخابات نظارت می کنند تا اجرای آئین نامه های اجرایی به صورت دقیق انجام شود.

معماری توضیح داد: نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری با در نظر گرفتن تمام مراحلی که در انتخابات جاری می شود بر عهده شورای نگهبان است.

وی یادآور شد: طی برگزاری انتخابات و شمارش آرا نیروهای امنیتی و اطلاعاتی امنیت و سلامت برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

رئیس دفترنظارت وبازرسی شورای نگهبان در خوزستان در آخر با بیان اینکه نزدیکی و قرابت بعضی نامزدهای انتخاباتی با مدیران دولتی ممکن است شائبه استفاده از امکانات دولتی را در جامعه به وجود بیاورد گفت: باید سلامت انتخابات به معنای کامل و با جلوگیری از هر خدشه ای تحقق یابد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: امنیت | معماری | معماری | نگهبان | انتخابات | ریاست جمهوری | انتخابات شورا | نامزدهای انتخاباتی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog