یوزپلنگ سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه

یوزپلنگ: سیستم آزمایش آمادگی آمریکا روز چهارشنبه موشک بالستیک پایگاه هوایی بین الملل

گت بلاگز وب‌گردی تصاویر بمب‌گذار منچستر منتشر شد

پلیس جهت نخستین‌بار تصویرهای دوربین‌های سطح شهر منچستر از سلمان عبیدی را منتشر کرده هست؛ فردی که دوشنبه گذشته در یک حمله انتحاری به کنسرت آریانا گرانده ۲۲ ت

تصاویر بمب‌گذار منچستر منتشر شد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، پلیس منچستر که می گوید تنها دو ساعت بعد از حمله دوشنبه شب یقین پیدا کرده بود سلمان عبیدی عامل این حمله بوده هست، در پنج روز گذشته جهت پیدا کردن سرنخ های زیاد و هم دستان احتمالی وی، به ۱۴ مکان در سطح این شهر یورش برده و ۱۳ تن را بازداشت کرده هست.

عبارات مهم : انگلیس
هنوز معلوم نیست این تصویرهای که گفته می شود روز دوشنبه و پیش از حمله سلمان عبیدی به سالن سرپوشیده منچستر آرنا گرفته شده است در کدام نقطه شهر ثبت شده است هست.

در همین حال، سطح هشدار امنیتی در انگلیس که بعد از این حمله به بالاترین درجه رسیده بود، اکنون از اوضاع بحرانی خارج شده است هرچند هنوز در سطح حساس باقی مانده هست.

با پایین آمدن سطح هشدار امنیتی، سربازان ارتش انگلیس که جهت کمک به پلیس این کشور راهی خیابان ها شده است بودند، از دوشنبه شب به پایگاه های خود باز خواهند گشت.

تغییر در سطح هشدار امنیتی را ترزا می، نخست وزیر انگلیس صبح روز شنبه اعلام کرد.

پلیس منچستر از همه ساکنان این شهر درخواست کرده هرگونه اطلاعاتی را راجع به سلمان عبیدی و فعالیت های او در اختیار کارآگاهان قرار دهند.

پلیس که می گوید حدود ۱۰۰۰ نیروی خود را متمرکز بر تحقیقات این پرونده کرده، اعتقاد است سلمان عبیدی احتمالا در آپارتمانی که در مرکز شهر منچستر داشته، آخرین مراحل تکمیل ساخت بمب را پیش از رفتن به محل برگزاری کنسرت انجام داده هست.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انگلیس | دوشنبه | منچستر | هشدار امنیتی | بمب گذاری | منچستر | انگلیس | عکس بمب گذار منچستر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog